mego@px.psg.sk
  Propozície turnajov, termíny zaujímavých šachových akcií, výsledky zasielajte na mego@seznam.cz
Archív starších správ po mesiacoch
Termínový kalendár
Linky na chess stránky
Archiv osobností
História otvorení
Šachová história
 
 

5/2019

17.5.-19.5.2019   Frýdek-Místek 14.Víkendový turnaj BŠŠ 5.kôl a.stepanova@chessfm.cz
18.5.2019   Ořechov Pavelka Elektro Cup 11.kôl-2x10 minút kubbat@seznam.cz    
18.5.-20.5.2019   Ružomberok MSR TPaV 7.kôl-45m+10s/ nina.konkolova@gmail.com  
19.5.2019   Valašské Meziříčí 8.Memoriál J.Zajíce 9.kôl-12m+4s/ jos.kovarik@seznam.cz  
24.5.2019   Ružomberok MSR družstiev ml.žiakov mládež marek@sachrbk.sk
25.5.2019   Praha PORG Open-73.turnaj mládež sach.porg@gmail.com  
25.5.2019   Ružomberok MSR mládeže v rapide mládež marek@sachrbk.sk
25.5.2019   Dolní Němčí 25.Memoriál K.Bartoše družstvá rapid svetinsky@garden.cz    
25.5.2019   Veselí nad Lužnicí 12.Traxlerův memoriál 7.kôl-2x25 minút l.sykora@volny.cz    
25.5.-1.6.2019   Tatranské Matliare MSR seniorov 2 turnaje sturc@slovan-bratislava.com
26.5.2019   Ružomberok MSR družstiev st.žiakov mládež marek@sachrbk.sk
26.5.2019   Jaroměř 18.Memoriál V.Vomáčky mládež peca.stanek@seznam.cz    

6/2019

1.6.2019   Hrnčiarske Zalužany Open Hrnčiarske Zalužany 9.kôl-2x15 minút polri@centrum.sk    
1.6..2019   Humenné Semifinále GPX východ mládež sachy@reinter.sk
1.6.2019   Bobrov Semifinále GPX stred mládež kocujanzak@gmail.com  
2.6.2019   Dubnica nad Váhom Semifinále GPX západ mládež gpxdubnica@gmail.com
2.6.2019   Považské Podhradie Turnaj 4-členných družstiev 9.kôl-2x15 minút mego@seznam.cz
4.6.-6.6.2019   Modra-Zochova chata Šachová stretávka v prírode 2 turnaje juromatejovic@gmail.com  
7.6.2019   Vinary Vinarský princ mládež tomas@pro.cz    
7.6.-9.6.2019   Humenné 7.Open Reinter 7.kôl-60m+30s/ sachy@reinter.sk    
8.6.2019   Bojnice MSR Smart Kids Challenge mládež dobrotka.martin.pd@gmail.com    
8.6.2019   Levice 13.O pohár primátora 9.kôl-2x15 minút sachlevice@gmail.com    
8.6.2019   Hodonice Open Hodonice 9.kôl-2x15 minút radys73@gmail.com  
8.6.2019   Hodonice Open Hodonice mládež radys73@gmail.com  
8.6.2019   Modra 24.Memoriál Dr.J.Federiča 9.kôl-10m+5s/ skmodra@gmail.com  
8.6.2019   Mašov 9.O rohozecký soudek 9.kôl-12m+3s/    
8.6.2019   Česká Ves Českoveský šachový turnaj mládež eda.till@seznam.vz    
8.6.2019   Pelhřimov 6.O Pelhřimovského pěšce rapid      
8.6.2019   Praha 4.Memoriál B.Modra 7.kôl-15m+2s/ petrzvara@hotmail.com    
8.6.2019   Bernartice 20.Bleskový turnaj blesk kmjc.sachy@seznam.cz    
9.6.2019   Praha 3.Memoriál V.Měnčikové 9.kôl-2x15 minút ruzena.pribylova@gmail.com
9.6.2019   Brno Bleskový den Mirka Jurky blesk neklanv@seznam.cz
15.6.2019   Holíč Finále GPX SR mládež        
15.6.2019   Brno Tretia sobota 9.kôl-2x15 minút lokobrno@email.cz  
15.6.2019   Rajnochovice Memoriál Stanislava Staňka blesk JuraUhlir@seznam.cz  
15.6.2019   Moldava nad Bodvou O pohár primátora mládež jan.heinrich@azet.sk    
15.6.2019   Topolčany MSR v rapide jednotlivcov 9.kôl-15m+2s/ sasariabov@gmail.com  
15.6.-23.6.2019   Teplice 16.Open Teplice 9.kôl-90m/40+30m+30s/ p.kirs@seznam.cz
16.6.2019   Topolčany MSR v rapide družstiev   sasariabov@gmail.com  
16.6.2019   Nová Dubnica 4.Memoriál O.Kycla 9.kôl-2x15 minút danogm@gmail.com  
22.6.2019   Rajecké Teplice O pohár primátorky 9.kôl-10m+5s/ fera@hitech.cz  
22.6.2019   Šurany 2.Detský šachový turnaj mládež pevecer@gmail.com  
22.-23.6.2019   Ružomberok ME mládeže Smartkids mládež marek@sachrbk.sk  
22.6.-29.6.2019   Prostějov 14.Wisconsin cup 9.kôl-90m/40+30m+30s/ Krel.Virgler@seznam.cz  
22.6.29.6.2019   Praha 15.Zlatá Praha festival  
22.6.-30.6.2019   Bohumín 2.Open Bohumín 2 turnaje open@sachyorlova.cz
24.6.-27.6.2019   L.MikulᚠŠachový festival Liptov   juraj.ivan@stonline.sk  
27.6.-30.6.2019   Zemplínska Šírava 32.Zemplínska veža 7.kôl-60m+30s/ radoslavo14@gmail.com  
28.6.-30.6.2019   Čadca Kusucký pohár 7.kôl-60m+30s/ daniel.postek@gmail.com  
29.6.-6-7.2019   Krásna Lípa Regionální přebor jednotlivců 2 turnaje prudek.jiri@seznam.cz    
29.6.-7.7.2019   Ružomberok MSR jednotlivcov 3 turnaje marek@sachrbk.sk  
29.6.-7.7.2019   Vsetín 44.Přebor města Vsetín 2 turnaje radek@zadrapa.cz  
29.6.-7.7.2019   České Budějovice Šachový festival České Budějovice 3 turnaje sachovaskola@qcc.cz  
29.6.2019   Klatovy Open Klatovy 2 turnaje sachklub.klatovy@seznam.cz  

7/2019

4.7.-7.7.2019   Žďár n.S. Open Vysočina 7.kôl-90m+30s/ oburkav@gmail.com  
5.7.-7.7.2019   Vranov nad Topžou Vranovský šach 2019 7.kôl-60m+30s/ chytram@gmail.com    
5.7.-14.7.2019   Kžačno 18.Šachový tábor Koník mládež rohacek.miroslav@gmail.com  
6.7.2019   Bouzov 12.Rapid na Bouzově 9.kôl-2x20 minút hynzin@seznam.cz    
13.7.-16.7.2019   Topolčany MSR amatérov 8.kôl-60m+30s/ sasariabov@gmail.com  
15.7.-21.7.2019   Bezměrov 7.Šachový festival mládeže mládež oplustil.vladimir@gmail.com  
20.7.-27.7.2019   Praha MŠD - 1.turnus 3 druhy turnajov jindra.kollerova@mybox.cz  
27.7.-3.8.2019   Praha MŠD - 2.turnus 3 druhy turnajov jindra.kollerova@mybox.cz  
28.7.-4.8.2019   Planá nad Lužnicí 15.VC Tábora 90m/40+30m+30s/ havluj.zdenek@seznam.cz  

8/2019

1.8.-4.8.2019   Prešov 12.Open Prešov 7.kôl-90m+30s/ jaro.banoci@gmail.com  
1.8.-18.8.2019   Bratislava ME mládeže 8-18rokov mládež        
2.8.-4.8.2019   Oravská Poruba Open Gäcel 7.kôl-60m+30s/ homolka.jakub97@gmail.com    
3.8.-10.8.2019   Rakovník 31.Jiráskův memoriál 90m/40+30m+30s/ pofo@seznam.cz  
8.8.-11.8.2019   Pohorelá Fide Open Pohorelá 7.kôl-2x120 minút adamik@pobox.sk    
10.8.-17.8.2019   Olomouc 22.Olomoucké šachové léto festival      
17.8.-25.8.2019   Jeseník 29.Jeseník Open 2 turnaje pa.kor@seznam.cz  
17.8.-25.8.2019   Staré Město 17.Fide Open Staré Město 2 turnaje trubjo@seznam.cz  
19.8.-23.8.2019   Bratislava 46.Memoriál O.Rintela mládež brintel@trustpay.eu  
25.8.2019   Humenné 6.Open Check Mate 7.kôl-20m+5s/ sachy@reinter.sk    
25.8.-31.8.2019   Košice 1.Casovia Chess Open 9.kôl-90m+30s/ cassovia.open@gmail.com    
25.8.-1.9.2019   Brno 44.Veltržní turnaj 2 turnaje lokobrno@email.cz    
28.8.-1.9.2019   Bratislava-Dúbravka 8.O pohár SNP          

9/2019

7.9.2019   Bratislava 6.Dansk Cup          
14.9.2019   Nitra O pohár primátora          
15.9.2019   Brno-Bystrc 25.Pohár bystrcké radnice 9.kôl-2x15 minút petria@seznam.cz  
20.-22.9.2019   Banská Bystrica Open Banská Bystrica          
28.9.2019   Bratislava-Dúbravka Dúbravský hodový turnaj 9.kôl-2x15 minút jan.vavrak@gmail.com    
28.9.-5.10.2019   Tatranská Lomnica Open Tatry      

10/2019

11.10.-15.10.2019     Šachový vlak        
                 

11/2019

                 
                 

12/2019

                 
                 

webautor Peter Mego mego@seznam.cz