1.Turnaj talent sÚrie 2008

5.1.2008, Vr˙tky, Slovenskß republika

1. TURNAJ TALENT SERIE 2008, VRUTKY 5.1.2008

Usporiadatel: Turcianske sachove centrum Martin.
CH-system na 7 kol, 2x25, 
spolocny turnaj s vyhodnotenim po jednotlivych kategoriach.


    Surname                   Elo Cat Club                      Sco Progr MBuch Ws
----------------------------------------------------------------------------------
  1 HARING,Viktor (1)        1557 B11 Junior Banska Bystrica    6.0  26.0  23.5  5
  2 GAZIKOVA,Veronika (3)    1476 G11 SK Prievidza              6.0  22.0  21.0  6
  3 VESELOVSKY,Michal (12)   1363 B14 Liptovsky Mikulas         5.5  24.5  22.0  5
  4 SITAR,Martin (4)         1456 B14 SK Dunajska Streda        5.5  24.5  21.5  5
  5 SKRABAKOVA,Katarina (10) 1382 G14 Sparta Povazska Bystrica  5.0  22.0  19.5  5
  6 SUCIK,Samuel (39)        1350 B14 SZS Celovce               5.0  21.0  19.0  5
  7 KERDIK,Adam (2)          1521 B14 SK Ruzomberok             5.0  19.0  19.0  5
  8 KLOPTA,Matej (25)        1350 B14 SK Ruzomberok             5.0  18.0  19.5  5
  9 SUCIKOVA_K,Katarina (40) 1350 G14 SZS Celovce               4.5  18.5  18.5  4
 10 HROMADIK,Tomas (23)      1350 B11 Sparta Povazska Bystrica  4.5  18.5  16.5  4
 11 MICHALEK,Matej (28)      1350 B11 Sparta Povazska Bystrica  4.5  18.0  20.0  4
 12 KOPNICKA,Henrieta (5)    1420 G14 LS Poprad                 4.5  17.0  19.5  4
 13 BALLOVA,Henrieta (8)     1388 G11 SK Ruzomberok             4.0  21.0  23.5  4
 14 TARABA,Roman (6)         1418 B14 Sparta Povazska Bystrica  4.0  20.0  23.0  4
 15 ZAKOVICOVA,Silvia (11)   1377 G14 SK Prievidza              4.0  17.0  20.5  4
 16 MYSIAK,Michal (31)       1350 B14 Sparta Povazska Bystrica  4.0  17.0  19.5  4
 17 VOLNA,Lukas (44)         1350 B11 TSC Martin                4.0  16.0  18.0  4
 18 ONDREJKA,Maros (32)      1350 B14 SK Ruzomberok             4.0  14.0  19.0  4
 19 GAZIK,Viktor (20)        1350 B11 SK Prievidza              4.0  14.0  17.5  4
 20 GRAJCIAR,Andrej (21)     1350 B11 TSC Martin                4.0  14.0  16.0  4
 21 DURKOVSKA,Katarina (16)  1350 G14 Mladost Zilina            4.0  12.0  16.0  4
 22 HALAJOVA,Martina (9)     1383 G14 SK Ruzomberok             3.5  17.5  22.0  3
 23 STIBRANY,Samuel (36)     1350 B14 Mladost Zilina            3.5  16.5  18.5  3
 24 FILIPEK,Jozef (17)       1350 B14 Sparta Povazska Bysrica   3.5  13.0  18.5  2
 25 GALLO,Jakub (18)         1350 B11 TSC Martin                3.5  13.0  16.0  3
 26 KONKOLOVA,Nikola (7)     1391 G11 TSC Martin                3.0  15.0  17.5  3
 27 DOBRIK,Juraj (15)        1350 B14 Junior Banska Bystrica    3.0  14.0  20.0  3
 28 TORAC,Erik (43)          1350 B14 TSC Martin                3.0  13.0  16.0  2
 29 SUCIKOVA_S,Svetlana (41) 1350 G11 SZS Celovce               3.0  11.5  18.5  2
 30 BUDAJOVA,Simona (13)     1350 G11 Sparta Povazska Bystrica  3.0  11.0  17.5  2
 31 STUCHLY_E,Erik (38)      1350 B11 TSC Martin                3.0  11.0  16.0  3
 32 MICUCH,Miroslav (29)     1350 B14 Sparta Povazska Bystrica  3.0  11.0  15.0  3
 33 SIMO,Marian (35)         1350 B11 TSC Martin                3.0  10.5  19.5  2
 34 MARCONOVA,Karolina (27)  1350 G14 TSC Martin                3.0  10.0  16.0  3
 35 ZRNIK,Miroslav (45)      1350 B14 KOBO Stankovany           3.0  10.0  11.5  3
 36 KAMAS,Samuel (24)        1350 B11 Sparta Povazska Bystrica  3.0   8.0  14.0  3
 37 GATOVA,Nina (19)         1350 G11 TSC Martin                2.5   9.0  14.0  2
 38 STUCHLY_A,Andrej (37)    1350 B11 TSC Martin                2.0  11.0  17.5  2
 39 OTIEPKA,Filip (33)       1350 B14 SK Ruzomberok             2.0   8.0  15.5  2
 40 TOMOVA,Veronika (42)     1350 G11 Liptovsky Mikulas         2.0   8.0  13.5  2
 41 HAZAK,Mirko (22)         1350 B11 Junior Banska Bystrica    2.0   8.0  12.0  2
 42 MARCON,Kristian (26)     1350 B14 Svosov                    2.0   7.0  15.0  2
 43 CHMELAR,Jakub (14)       1350 B11 SK Ruzomberok             2.0   6.0  11.5  2
 44 REPCEKOVA,Tatiana (34)   1350 G11 Liptovsky Mikulas         1.5   5.0  15.0  1
 45 MORAVCIK,Marian (30)     1350 B11 Liptovsky Mikulas         1.0   3.0  13.0  1
 46 HERBSTOVA,Stefania (46)  1350 G11 SK Ruzomberok             0.0   0.0  10.5  0


***

CHLAPCI DO 11 ROKOV:
---------------------------------------------------------------
 1. HARING,Viktor (1)        1557 Junior Banska Bystrica    6.0
 2. HROMADIK,Tomas (23)      1350 Sparta Povazska Bystrica  4.5
 3. MICHALEK,Matej (28)      1350 Sparta Povazska Bystrica  4.5
 4. VOLNA,Lukas (44)         1350 TSC Martin                4.0
 5. GAZIK,Viktor (20)        1350 SK Prievidza              4.0
 6. GRAJCIAR,Andrej (21)     1350 TSC Martin                4.0
 7. GALLO,Jakub (18)         1350 TSC Martin                3.5
 8. STUCHLY,Erik (38)        1350 TSC Martin                3.0
 9. SIMO,Marian (35)         1350 TSC Martin                3.0
10. KAMAS,Samuel (24)        1350 Sparta Povazska Bystrica  3.0
11. STUCHLY,Andrej (37)      1350 TSC Martin                2.0
12. HAZAK,Mirko (22)         1350 Junior Banska Bystrica    2.0
13. CHMELAR,Jakub (14)       1350 SK Ruzomberok             2.0
14. MORAVCIK,Marian (30)     1350 Liptovsky Mikulas         1.0

CHLAPCI DO 14 ROKOV:
---------------------------------------------------------------
 1. VESELOVSKY,Michal (12)   1363 Liptovsky Mikulas         5.5
 2. SITAR,Martin (4)         1456 SK Dunajska Streda        5.5
 3. SUCIK,Samuel (39)        1350 SZS Celovce               5.0
 4. KERDIK,Adam (2)          1521 SK Ruzomberok             5.0
 5. KLOPTA,Matej (25)        1350 SK Ruzomberok             5.0
 6. TARABA,Roman (6)         1418 Sparta Povazska Bystrica  4.0
 7. MYSIAK,Michal (31)       1350 Sparta Povazska Bystrica  4.0
 8. ONDREJKA,Maros (32)      1350 SK Ruzomberok             4.0
 9. STIBRANY,Samuel (36)     1350 Mladost Zilina            3.5
10. FILIPEK,Jozef (17)       1350 Sparta Povazska Bysrica   3.5
11. DOBRIK,Juraj (15)        1350 Junior Banska Bystrica    3.0
12. TORAC,Erik (43)          1350 TSC Martin                3.0
13. MICUCH,Miroslav (29)     1350 Sparta Povazska Bystrica  3.0
14. ZRNIK,Miroslav (45)      1350 KOBO Stankovany           3.0
15. OTIEPKA,Filip (33)       1350 SK Ruzomberok             2.0
16. MARCON,Kristian (26)     1350 Svosov                    2.0
 
DIEVCATA DO 11 ROKOV:
---------------------------------------------------------------
 1. GAZIKOVA,Veronika (3)    1476 SK Prievidza              6.0
 2. BALLOVA,Henrieta (8)     1388 SK Ruzomberok             4.0
 3. KONKOLOVA,Nikola (7)     1391 TSC Martin                3.0
 4. SUCIKOVA,Svetlana (41)   1350 SZS Celovce               3.0
 5. BUDAJOVA,Simona (13)     1350 Sparta Povazska Bystrica  3.0
 6. GATOVA,Nina (19)         1350 TSC Martin                2.5
 7. TOMOVA,Veronika (42)     1350 Liptovsky Mikulas         2.0
 8. REPCEKOVA,Tatiana (34)   1350 Liptovsky Mikulas         1.5
 9. HERBSTOVA,Stefania (46)  1350 SK Ruzomberok             0.0 
 
DIEVCATA DO 14 ROKOV:
---------------------------------------------------------------
 1. SKRABAKOVA,Katarina (10) 1382 Sparta Povazska Bystrica  5.0
 2. SUCIKOVA,Katarina (40)   1350 SZS Celovce               4.5
 3. KOPNICKA,Henrieta (5)    1420 LS Poprad                 4.5
 4. ZAKOVICOVA,Silvia (11)   1377 SK Prievidza              4.0
 5. DURKOVSKA,Katarina (16)  1350 Mladost Zilina            4.0
 6. HALAJOVA,Martina (9)     1383 SK Ruzomberok             3.5
 7. MARCONOVA,Karolina (27)  1350 TSC Martin                3.0


***

List of Participants
1. turnaj TALENT SERIE 2008 - Vrutky 5.1.2008

    Surname              Elo Cat Club                     Born      

 1. HARING,Viktor       1557 B11 Junior Banska Bystrica   13.01.2000
 2. KERDIK,Adam         1521 B14 SK Ruzomberok            19.12.1996
 3. GAZIKOVA,Veronika   1476 G11 SK Prievidza             04.05.1999
 4. SITAR,Martin        1456 B14 SK Dunajska Streda       18.06.1995
 5. KOPNICKA,Henrieta   1420 G14 LS Poprad                17.08.1996
 6. TARABA,Roman        1418 B14 Sparta Povazska Bystrica 16.01.1995
 7. KONKOLOVA,Nikola    1391 G11 TSC Martin               14.03.1997
 8. BALLOVA,Henrieta    1388 G11 SK Ruzomberok            30.07.1997
 9. HALAJOVA,Martina    1383 G14 SK Ruzomberok            11.09.1995
10. SKRABAKOVA,Katarina 1382 G14 Sparta Povazska Bystrica 05.10.1994
11. ZAKOVICOVA,Silvia   1377 G14 SK Prievidza             26.08.1995
12. VESELOVSKY,Michal   1363 B14 Liptovsky Mikulas        14.02.1994
13. BUDAJOVA,Simona     1350 G11 Sparta Povazska Bystrica 28.09.1998
14. CHMELAR,Jakub       1350 B11 SK Ruzomberok            06.01.2000
15. DOBRIK,Juraj        1350 B14 Junior Banska Bystrica   02.11.1994
16. DURKOVSKA,Katarina  1350 G14 Mladost Zilina           18.04.1996
17. FILIPEK,Jozef       1350 B14 Sparta Povazska Bysrica  21.05.1996
18. GALLO,Jakub         1350 B11 TSC Martin               04.11.1997
19. GATOVA,Nina         1350 G11 TSC Martin               27.02.1998
20. GAZIK,Viktor        1350 B11 SK Prievidza             13.12.2001
21. GRAJCIAR,Andrej     1350 B11 TSC Martin               22.01.1998
22. HAZAK,Mirko         1350 B11 Junior Banska Bystrica   07.04.1999
23. HROMADIK,Tomas      1350 B11 Sparta Povazska Bystrica 03.02.1998
24. KAMAS,Samuel        1350 B11 Sparta Povazska Bystrica 25.12.1999
25. KLOPTA,Matej        1350 B14 SK Ruzomberok            27.05.1994
26. MARCON,Kristian     1350 B14 Svosov                   12.01.1995
27. MARCONOVA,Karolina  1350 G14 TSC Martin               21.06.1996
28. MICHALEK,Matej      1350 B11 Sparta Povazska Bystrica 15.05.1997
29. MICUCH,Miroslav     1350 B14 Sparta Povazska Bystrica 26.07.1994
30. MORAVCIK,Marian     1350 B11 Liptovsky Mikulas        17.05.2001
31. MYSIAK,Michal       1350 B14 Sparta Povazska Bystrica 04.09.1995
32. ONDREJKA,Maros      1350 B14 SK Ruzomberok            27.01.1995
33. OTIEPKA,Filip       1350 B14 SK Ruzomberok            01.08.1994
34. REPCEKOVA,Tatiana   1350 G11 Liptovsky Mikulas        10.01.2000
35. SIMO,Marian         1350 B11 TSC Martin               28.05.1999
36. STIBRANY,Samuel     1350 B14 Mladost Zilina           15.07.1994
37. STUCHLY_A,Andrej    1350 B11 TSC Martin               23.02.2001
38. STUCHLY_E,Erik      1350 B11 TSC Martin               16.08.1998
39. SUCIK,Samuel        1350 B14 SZS Celovce              03.04.1995
40. SUCIKOVA_K,Katarina 1350 G14 SZS Celovce              16.11.1996
41. SUCIKOVA_S,Svetlana 1350 G11 SZS Celovce              27.04.1999
42. TOMOVA,Veronika     1350 G11 Liptovsky Mikulas        02.01.2000
43. TORAC,Erik          1350 B14 TSC Martin               10.04.1996
44. VOLNA,Lukas         1350 B11 TSC Martin               18.03.1997
45. ZRNIK,Miroslav      1350 B14 KOBO Stankovany          20.02.1994
46. HERBSTOVA,Stefania  1350 G11 SK Ruzomberok            08.10.2000